НОВИНИ:

25.02.2021
Розроблено робочий проект «Зниження викидів пилу від печей, що обертаються, вапняно-палювального цеху ПрАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ»

Розроблено робочий проект «Зниження викидів пилу від печей, що обертаються, вапняно-палювального цеху ПрАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ». Проект пройшов експертизу та отримав позитивний висновок

докладніше...
25.12.2020
Розроблено та затверджено у Міністерстві екології та природних ресурсів України показники емісії (питомі викиди) забруднюючих речовин в атмосферне повітря для ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ВАТ «Дніпровський металургійний завод».

Розроблено та затверджено у Міністерстві екології та природних ресурсів України показники емісії (питомі викиди) забруднюючих речовин в атмосферне повітря для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ПАТ «Дніпровський металургійний завод».

докладніше...
06.11.2020
Розроблено робочий проект «Технічне переоснащення системи аспірації у відділенні остаточного дроблення № 2 ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод»

Розроблено робочий проект «Технічне переоснащення системи аспірації у відділенні остаточного дроблення № 2 ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод». Проект пройшов експертизу та отримав позитивний висновок.

докладніше...

Архів новин